Syma X56W składany dron pocket hit 2017 0
Syma X56W składany dron pocket hit 2017

Syma X56W składany dron pocket 

 Firma Syma już od wielu miesięcy, koncentruje się na coraz lepszych jakościowo i innowacyjnych modelach dronów. Coraz to nowe propozycje quadrocopterów są wzbogacane o kolejne nowinki techniczne ze świata modeli zdalnie sterowanych. Teraz dron syma X56W jest absolutnym hitem 2017 roku wśród nowoczesnych technologii jakie posiadają inne drony z kamerą.

syma x56w dron z kamerą

Zobacz w sklepie dron syma X56W

Funkcje drona Syma X56W

Najnowsze drony marki Syma dzięki swoim zaawansowanym elektronicznie funkcjom, coraz szybciej zbliżają się do funkcjonalności dronów profesjonalnych. Jeszcze niedawno była to wręcz przepaść w porównaniach dronów rekreacyjnych i profesjonalnych. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że różnice zacierają się szybko, a ceny modeli dla początkujących pilotów są coraz niższe, przy gwałtownym wzroście ich nowoczesnej funkcjonalności.

  • Składany dron pocket możesz zabrać w kieszeni wszędzie
  • Zasięg sterowania do 100m tu już naprawdę dobry wynik
  • Podgląd na żywo z pokłady drona i nagrywanie video jest ok.
  • Auto start i lądowanie daje komfort i bezpieczeństwo początkującym
  • Stabilny zawis dzięki wbudowanemu czujnikowi barometrycznemu
  • Tryb headless dla początkujących
  • Możliwość wykonywani akrobacji 3D przewrót 360 stopni
  • Wymienne akumulatory by latać dłużej
  • Części zapasowe i serwis są dostępne
  • Wsparcie techniczne telefoniczne i na email

Dlaczego składany pocket dron Syma X56W stał się tak popularny

Największą popularność ten dron może zawdzięczać możliwości niezwykle łatwego transportu, dzięki składaniu ramion z silnikami. Zasięg symy X56W rzędu 100m, jest również imponujący jeśli porównać inne tej klasy drony z kamerą. Oświetlenie led od spodu quadrocoptera pomaga łatwo określić pozycję modelu, co sprzyja bezpieczeństwu lotu. Diody widać również w dzień nawet z większej odległości, a kończący się zapas energii elektrycznej akumulatora, sygnalizowany jest miganiem tegoż oświetlenia. Łatwo wtedy kończyć lot i wylądować naszym dronem.  

Jest kilka możliwych sposobów na sterowanie tym modelem drona. Tradycyjnie poprzez nadajnik 2,4GHz z zestawu, poprzez aplikację na smartfona IOs lub Android, lub w zupełnie nowy sposób, którym jest sterowanie grawitacyjne smartfonem. W ten sposób sterować może każdy, bez konieczności uczenia się operowania drążkami nadajnika. W połączeniu z trybem headless dla początkujących, Syma x56w jest najprostszym w sterowaniu ale i najbardziej nowoczesnym dronem.

dron z kamerą

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl