Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Udzielamy 20 dni na zwrot towaru - więcej niż czas gwarantowany ustawą.

Oferowane przez Sklep Modelarski F3M Warszawa produkty są sprawdzone przed wysyłką, a ich producenci są wyselekcjonowani i rzetelni. Jeśli jednak zdarzy się, że zakupiony u nas produkt nie działa poprawnie, najpierw prosimy o kontakt z nami. Bardzo możliwe, że będziemy mogli pomóc, bez potrzeby odsyłania do nas produktu.         226132613, biuro@f3m.pl

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu,  przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie kompletnego produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami. Nie przyjmujemy do reklamacji produktów brudnych, ubłoconych itp.

3. Wysyłka

Przed wysłaniem paczki należy przekazać do nas informację o sposobie wysyłki email biuro@f3m.pl Paczki przesłane z pobraniem nie będą odbierane.

Następnie reklamowany produkt proszę wysłać na adres:
F3M Jakub Kowalski
ul. Tadeusza Rechniewskiego 6
03-980 Warszawa

Zwrot towaru
Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt, złóż oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wyślij je na nasz adres w terminie 20 dni od momentu otrzymania towaru. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: link. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl