Certyfikaty i Wyróżnienia

Dbamy o Twoje prawa

certyfikat

 

 

giodo Oświadczamy, że Firma F3M Jakub Kowalski jako Administrator bazy danych Klientów i użytkowników sklepu modelarskiego rc www.ef3m.pl, otrzymała ZAŚWIADCZENIE GIODO o zgłoszeniu bazy danych osobowych i ma prawo do jej przetwarzania w ramach obowiązującego prawa.

Pragniemy poinformować, że zgodnie z procedurami GIODO i obowiązującym prawem firma F3M Jakub Kowalski opracowała i wprowadziła do wszelkich procedur wymagane i priorytetowe dla bezpieczeństwa danych naszych Klientów procedury oraz dokumenty wewnętrzne takie jak - INSTRUKCJA ZARZĄDZANIA SYSTEMEM INFORMATYCZNYM oraz POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA Przetwarzania Danych Osobowych, które zostały złożone wraz z bazą danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.


 Świadectwo Kwalifikacji ULC do komercyjnego wykorzystywania i pilotowania bezzałogowych statków powietrznych

licencja ULC

Na podstawie Decyzji Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr ULC-LP-7/7200-0358 wydano Świadectwo Kwalifikacji UAVO dla: Jakub Antoni Kowalski wraz z uprawnieniami podstawowymi VLOS, uprawnieniem podstawowym (MR) do 2 kg

oraz na podstawie Decyzji Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego Nr ULC-LP-7_/7200-0318 wydano kolejne uprawnienia podstawowe (A) do 25 kg

Powyższe licencje upoważniają uprawnionego Jakuba Kowalskiego prowadzącego Sklep Modelarski F3M do komercyjnego wykorzystywania i pilotowania bezzałogowych statków powietrznych w kategoriach (MR) wielowirnikowiec bezzałogowy oraz (A) samolot bezzałogowy do 25 kg.

UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator) operator bezzałogowego statku powietrznego.


 Politechnika Warszawska wydz. MEiL rekomenduje silniki DLE z F3M.pl

referencje_politechnika

  

Miło nam przedstawić pismo Politechniki Warszawskiej wydz. MEiL, w sprawie zakupionych w Sklepie Modelarskim F3M silników spalinowych rc DLE. Jak się dowiadujemy, będą one napędzały profesjonalne samoloty bezzałogowe w niecodziennym zadaniu. Filmowanie i fotografowanie z powietrza będzie bowiem obejmowało obszary Antarktyki.

https://www.ef3m.pl/pl/n/Politechnika-Warszawska-wydz.-MEiL-rekomenduje-silniki-DLE/17 


  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl