Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć asortyment o symulator RC. Posiadany produkt został stworzony przez słynną firmę Ikarus, znaną wielu osobom, a przede wszystkim modelarzom. Jest to najtańszy wariant na rynku
o tak dobrej jakości i wysokich parametrach. Sprzedajemy wersję startową ze sterownikiem USB, działającą na systemach Windows Vista, 7 oraz XP. Produkt ten działa na urządzeniu Aerofly Professional Delux. EasyFly 4, a jego oprogramowanie bogate jest w realistyczne scenerie lotnisk w rozdzielności full HD.

Sklep modelarski oferuje także symulator RC Phoenix Pro V5.0, który jest jednym z najnowszych produktów. Dzięki kapitalnym i realistycznym sceneriom każdy kupujący może trenować sterowanie modelami latającymi, w tym także quadrocopterami, tak zwanymi dronami.

Dostępne na stronie internetowej modele zdalnie sterowane są idealne dla osób zaczynających przygodę z lataniem, ale także dla tych bardziej zaawansowanych. Symulator RC pomaga wyćwiczyć pewne umiejętności oraz pomóc w wyborze i ewentualnym zakupie odpowiedniego modelu. Wszystkie produkty prezentowane przez nasz sklep modelarski posiadają bardzo dokładne opisy, zawierające wszelkie potrzebne informacje, w tym parametry, które musi spełniać Państwa urządzenie, aby modele RC działały poprawnie i bez zarzutu. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie coś dla siebie, ponieważ posiadamy produkty dobre jakościowo, w różnych cenach – zarówno tańsze, jak i droższe oraz z różnymi funkcjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl