Najlepsze zabawki zdalnie sterowane dla dzieci

1
Najlepsze zabawki zdalnie sterowane dla dzieci

Jeszcze kilka lat temu nasze dzieci bawiły się puzzlami, grami planszowymi lub biegały za piłką na dworze, nie ważne, czy to było boisko, czy nie. I bardzo nas, rodziców to cieszyło, ponieważ spędzało czas na świeżym powietrzu i bawiło się z rówieśnikami. Teraz czasy się diametralnie zmieniły i przyszedł czas na zupełnie nowy segment: zabawki zdalnie sterowane rc, m.in. samochody, motorówki, samoloty i drony. Obecnie to takie gadżety cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych pociech, a trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Ale to nie znaczy, że dzieci nie mogą się bawić razem takimi urządzeniami. Zobacz ranking samochodów zdalnie sterownych i innych modeli rc.

Dlaczego warto kupić zabawkę zdalnie sterowaną rc ?

Takie pytanie pewnie zadaje sobie wielu z rodziców oraz opiekunów. W czym taki gadżet będzie lepszy od puzzli, czy tradycyjnej gry planszowej, która ma zadanie stymulować mózg do pracy i ciągłego rozwoju, co w wieku kilku lat ma bardzo duże znaczenie. Ale zabawki zdalnie sterowane również są doskonałym sposobem, aby dziecko cały czas się rozwijało. Przede wszystkim rosną zdolności manualne, ponieważ sterowanie dowolnym pojazdem wymaga czasu i stałego podnoszenia umiejętności.

Ale to dopiero początek… A może Twoje dziecko okaże się nowym inżynierem samochodów wyścigowych, bądź konstruktorem statków, czy samolotów? Może właśnie zabawka, którą otrzyma spowoduje, że odkryje w sobie talent i w przyszłości pójdzie na studia inżynierskie? Kto wie…

Naszym zdaniem kolejnym ważnym atutem jest możliwość i konieczność… przebywania na świeżym powietrzu. Obecnie dzieci wolą grać na komputerze, smartfonach, tabletach i przesiadywać w domu przed Internetem, bo tak jest ciekawiej. Dlatego trzeba stymulować i dawać bodźce pociechom, aby same z siebie chciały wyjść na dwór, a nie będzie to dla nich przykry obowiązek. A możliwość zabawy samochodem zdalnie sterowanym na plaży, bądź w parku, to tylko same plusy dla zdrowia oraz gwarancja świetnej zabawy.

 

Gdzie najlepiej kupić zabawki zdalnie sterowane ?

Oczywiście w tej chwili możliwości jest bardzo wiele, począwszy od marketów po duże sieci z sprzętem elektronicznym, ale nie jest to najlepszy wybór. Powodów jest kilka, m.in. jeśli nie ma promocji, to ceny są przeważnie wyższe, a i wybór nie jest najciekawszy dla Klienta. Dlatego warto po modele rc udać się do sklepu modelarskiego, ponieważ są tam zatrudnieni fachowcy, którzy w sposób dokładny oraz fachowy opowiedzą o każdej zabawce zdalnie sterowanej. Ponadto w takich punktach można dokupić części zapasowe, co jest niezwykle ważne, bo w przypadku uszkodzenia nie trzeba kupować nowego sprzętu, a jedynie wybrany podzespół. Znacznie mniejszy koszty… Nasz sklep dodatkowo oferuje aż 12 miesięcy gwarancji na modele zabawek zdalnie sterowanych.

Zabawki samochody zdalnie sterowane rc

Chyba nie ma rodzica, który nie marzył kiedyś, aby mieć taką zabawkę w dzieciństwie, ale niestety nie było mu to dane. Powód był prosty – były bardzo drogie. A teraz jednocześnie można sprawić prezent i sobie, i dziecku. Co najważniejsze, nie trzeba wydawać kilkaset złotych, aby mieć samochód zdalnie sterowany, który z powodzeniem można zabrać na piasek, beton, a także podjechać pod wzniesienie. Sytuacja idealna, prawda? Mamy kilka interesujących propozycji.

Jedną z zabawek rc, którą można kupić, jest zdalnie sterowany samochód elektryczny Crawler,  który może pochwalić się napędem 4x4. Dzięki temu byle przeszkoda nie będzie mu straszna. Na każdej osi umieszczono osobny silnik. Jest to idealny produkt, aby niewielkim kosztem finansowym dziecko popracowało nad zdolnościami manualnymi i rozwijało swoje pasje.

 

CRAWLER

 ZOBACZ W SKLEPIE 

Mocniejszym autem zdalnie sterowanym jest Monster Truck, którego maksymalna prędkość to aż 42 km/h. Dużym atutem tego samochodu rc jest mocny napęd na tylny układ napędowy. Duże, gumowe koła umożliwiają zabawę tam, gdzie tylko sobie zapragniemy, ale spokojnie - dziecko może być cały czas przy nas. Nadajnik, działający na częstotliwości 2,4 GHz, ma zasięg aż 100 metrów. Co ważne, nawet jeśli obok jego kolega będzie bawił się taką samą zabawką rc, to sterowanie, obu produktów, odbywa się bez zakłóceń. W zestawie jest jeden akumulator, ale jeśli zależy nam na długim czasie jazdy radzimy dokupić dodatkowe akumulatory. W każdej chwili można je wymienić. Producent umożliwia wymianę części zamiennych.

monster truck zabawka zdalnie sterowana 

MONSTER TRUCK

 ZOBACZ W SKLEPIE 

 

Dla starszego dziecka  do zabawy w w różnych terenach, idealnym produktem będzie Samochód RC WLtoys LED 4x4. Ten samochód rc jest wręcz stworzony do podjeżdżania pod różne wzniesienia, a pomagają mu w tym silniki, które niezależnie od siebie napędzają osie. Zabawką zdalnie sterowaną  można także jeździć po zmroku, w nocy, ponieważ wyposażony jest w oświetlenie LED. Idealna zabawka na rodzinnego, wieczornego grilla, kiedy jest ciemno, a pociecha nadal może się bawić. Nie ma mowy, aby dziecko było rozczarowane.

zabawka rc

 BUGGY WLTOYS LED

 ZOBACZ W SKLEPIE 

 

A może samolot zdalnie sterowany rc ?

A może dziecko bardziej zachwycone jest szybowcami, samolotami i w przyszłości chce zostać pilotem? W takim razie będzie to idealny prezent, który na pewno sprawi dużo radości i przysporzy niesamowitej frajdy. Są to zabawki rc inne od samochodów zdalnie sterowanych, ale  nie ma się co dziwić, ponieważ wyposażone są w wiele inteligentnych rozwiązań, m.in. asystent lotu. Dzięki temu użytkownik jest bezpieczny, że nie zgubi lub nie uszkodzi swojej ukochanej zabawki. Ponadto przyda się osobom, które dopiero zaczynają przygodę z pilotażem.

Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z pilotowaniem samolotów zdalnie sterowanych, to warto spojrzeć w stronę modelu Duet. Dlaczego akurat ten? Powodów jest wiele. Przede wszystkim jest łatwy w pilotażu i wyposażony w elektroniczny asystent wspomagania lotu. Ale jak to dokładnie działa? Otóż system potrafi doprowadzić model do stabilnego położenia w locie przy utracie orientacji lub niekontrolowanej fazie lotu, prostym zwolnieniem drążków sterów do położenia neutrum. Proste, prawda? I bardzo dobrze, ponieważ już od pierwszych minut zabawy, dziecko nie będzie miało problemów ze sterowaniem. To bardzo ważne! Jeśli spadnie, to również nic się nie stanie, ponieważ jest wykonany z wytrzymałej pianki EPP. Ale to nie koniec atrakcji… Po zdjęciu podwozia można poćwiczyć lądowanie na miękkiej powierzchni, np. trawie.

samolot rc duet

 

 SAMOLOT RC DUET

 ZOBACZ W SKLEPIE 

Podobnym samolotem rc jest Sky King, który jest dostępny praktycznie w tej samej cenie, ale różni się nieco pod względem konstrukcji oraz designu. Został wykonany z wytrzymałej pianki EPP oraz ma podobny zasięg, co model wymieniony wcześniej. Po wyjęciu z pudełka jest od razu gotowy do lotu, nie trzeba nic składać, montować. Polecany jest amatorom lotnictwa i idealnie  nadaje się do zabawy na małej powierzchni, np. polance, czy boisku szkolnym. Producent umieścił silnik z tyłu samolotu, tak aby był jak najmniej narażony przed uszkodzeniem.

sky king zdalnie sterowana zabawka rc 

 

SAMOLOT SKY KING

 ZOBACZ W SKLEPIE 

Dron dla dziecka?

Nie ma żadnych wątpliwości, że w ostatnim czasie ten segment zabawek dla dzieci przeżywa największy rozkwit. Nie ma się co dziwić, ponieważ za stosunkowo niewielkie pieniądze pozwalają rozwijać się dzieciom manualnie oraz artystycznie (ujęcia, montaż).

Na pierwszy model drona dla dziecka proponujemy Syma X5HW, który jest kompatybilny z smartfonami oraz tabletami wyposażonymi w system operacyjny Google Android oraz iOS. Maksymalny czas zabawy wynosi 10 minut, a zasięg wynosi 50 metrów. Przydatny w zabawie będzie tryb inteligentnej orientacji: kiedy dron jest tyłem do sterującego, wychylenia drążków sterowania powodują ruch modelu w tym samym kierunku. Obrót o 180 stopni powoduje pozorną zmianę kierunków sterowania. Dron rc marki Syma można ustawić w trybie zawisu, tak aby cały czas był w jednym miejscu.

dron syma x5hw rc 

DRON SYMA X5HW

 ZOBACZ W SKLEPIE 

Jeśli poprzedni model wydaje się nieco za drogi, to proponujemy dron JJRC H36F. Dzieci na pewno chętnie skorzystają z dwóch funkcji - dron może latać albo pływać jako poduszkowiec. Wystarczy zgiąć drona w pół i włożyć w odpowiednie miejsce do plastikowej łodzi, a wnet przekształci się pływający poduszkowiec.

dron JJRC 

 

DRON JJRC

 ZOBACZ W SKLEPIE 

A może czołgi zdalnie sterowane?

Bitwa czołgów to interaktywna zabawka rc dla całej rodziny. Czołgi poruszają się bardzo realistycznie, można nimi sterować w każdym kierunku i mogą do siebie strzelać za pomocą działek na podczerwień. Gdy pojazd przeciwnika zostanie trafiony, jego sterowanie zostaje zablokowane na 15 sekund, a kierujący zwycięskim czołgiem ma powody do triumfu. Za chwilę obydwa pojazdy są ponownie w ruchu i bitwa rozpoczyna się od nowa. Trzeba wykazać się w niej sprytem, zręcznością i zdolnościami manualnymi, jak również celnością w strzelaniu. Świetna i wesoła zabawa dla całej rodziny jest gwarantowana.   

czołgi zabawka rc 

 Bitwa Czołgów

 ZOBACZ W SKLEPIE 

 

 

Zabawka zdalnie sterowana jako prezent na Dzień Dziecka lub na zakończenie roku szkolnego?

Jak najbardziej to bardzo dobry pomysł. Za niewielkie pieniądze możemy sprawić niesamowitą radość dziecku, a przy okazji zadbać o jego rozwój manualny oraz oto, aby ruszył się z sprzed ekranu dowolnego urządzenia i wyszedł na spacer. A może chcemy nagrodzić dziecko za bardzo dobry wynik w szkole, aby w przyszłym roku dalej wiedziało, że warto się starać? Oczywiście to już indywidualna decyzja każdego rodzica i opiekuna, ale możemy zapewnić, że nie będą to kolosalne kwoty.

Zabawka zdalnie sterowana, to gwarancja wspaniałej zabawy dla chłopca i dziewczynki

Rynek zabawek zdalnie sterowanych (rc) rozwija się w szybkim tempie i dla Klientów to bardzo dobra wiadomość. Większa konkurencja, to mniejsze ceny i lepszy sprzęt. Pewnie wielu z Was zastanawia się co wybrać, z jakiej zabawki rc będzie się cieszył najbardziej. Jeśli sami nie wiemy, to warto się spytać dziecka – na pewno pomoże w wyborze. Jeśli jednak chcemy najtańszą zabawkę sterowaną, to polecamy samochód na pilota dla dziewczynki lub chłopca. Już za nieco ponad 100 zł można kupić sprzęt, który choć będzie najtańszy, to zapewni rozwój manualny dziecka oraz po prostu wymusi na nim, aby nie siedział przed komputerem, smartfonem, czy tabletem, tylko po prostu wyszedł pobawić się na świeżym powietrzu. 

Na koniec trzeba pamiętać, że taką samą radość z zabawy będzie mieć dziecko, jak i rodzice. Gwarantujemy! :)


 

Zobacz wszystkie zabawki na pilota zdalnie sterowane rc


Komentarze do wpisu (1)

22 listopada 2020

Wybrałam drona syma x5hw jak polecił mi pan ze sklepu. Synek i mąż zadowoleni :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl