Profesjonalny Sklep modelarski w Warszawie

          Gości online :11
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.02 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną. (Dz.U. z 2002r. Nr 144,poz. 1204

Ceny przesyłek
poczta

Priorytet - przedpłata-od 10 zł


Priorytet
pobranie - od 21 złdhl

DHL przelew 16zł

DHL pobranie 22zł


Zakupy za 500 zł  przesyłka 0zł

Przedpłata

Przesyłki standard.

Płatności online
płatności dotpay
Facebook Fanpage
YouTube - Sklep Modelarski F3M
YouTube
Google+
Jak kupić na eraty Santander Consumer Bank
raty
Blog
Rzetelny regulamin
RSS

Samoloty rc

Samoloty zdalnie sterowane rc - wspaniałe modele samolotów

Są specjalnością sklepu modelarskiego F3M. Oferujemy modele samolotów rc gotowe do lotu, dla początkujących modelarzy, różne modele napędzane przez silniki elektryczne i spalinowe, zarówno do rekreacyjnego latania, jak również doskonałe samoloty akrobacyjne do lotów 3D. Duże modele w klasie gigant  na spalinowe silniki benzynowe DLE-55, DLE-111, DLE-170, stanowią bardzo ważną pozycję naszej oferty. Do każdego z samolotów można u nas dobrać odpowiednie wyposażenie. Służymy pomocą przy wyborze samolotu, oraz osprzętu. Wybrany samolot możemy złożyć,  przygotować do lotu, oraz dokonać oblotu.

 

Jak wybrać odpowiedni model samolotu zdalnie sterowanego rc.

 • Dla Pilotów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z modelami RC, polecamy motoszybowce, takie jak SKY SURFER lub VENTO wykonane z odpornej na uderzenia pianki EPP. Również górnopłaty, takie jak Pipper, czy Cessna, są bardzo łatwe i przyjemne w pilotażu.
 • Modele z napędem elektrycznym są najprostsze w obsłudze.
 • Samoloty spalinowe wymagają od Pilota więcej umiejętności w zakresie obsługi sinika spalinowego, ale za to dostarczają dużo modelarskich emocji. 
W poszczególnych kategoriach samolotów rc, prezentujemy modele, które z pewnością zaspokoją oczekiwania każdego Pilota. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego samolotu, napisz do nas, a z pewnością sprowadzimy odpowiedni model.

WAŻNE ! Kupując model samolotu rc w naszym sklepie, uzyskują Państwo możliwość bezpłatnych konsultacji i porad w zakresie złożenia, wyposażenia tego modelu latającego, jak również ustawienia i przygotowania go do oblotu.

Zobacz nasze latające modele samolotów.

 • sky surfer dobry samolot rc na początek

  Samoloty rc gotowe do lotu RTF

  Modele samolotów rc dla pilotów rozpoczynających przygodę RC.

  Na początek przygody z samolotami rc proponuję modele szybowców lub górnoplatów  wykonane z odpornej na zniszczenie pianki EPP. Do większości prezentowanych modeli można dokupić części zapasowe. 

 • Samolot rc spalinowy do 1,6m

  Samoloty rc spalinowe do 1,6m

  Samoloty rc spalinowe

  Przedstawiamy samoloty spalinowe rc o rozpiętości 0,8m do 1,6m. To bardzo popularny wśród modelarzy rozmiar modeli rc, które zwykle napędzane są przez modelarskie siniki spalinowe rc - żarowe. Modele te można również przystosować do napędu za pomocą silnika  elektrycznego. 

 • Samolot rc spalinowy 20 - 30 cc

  Samoloty rc spalinowe 20 - 30 ccm

  Samoloty zdalnie sterowane spalinowe - modele

  na silnik benzynowy o pojemności 20 - 30 ccm.

  Od września 2009 w naszej ofercie znajdują się samoloty akrobacyjne 3D sprzedawane i promowane przez hiszpańską firmę Axarmodel. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tych modeli w Polsce.

 • Samolot rc benzynowy 50cc -150cc

  Samoloty rc benzynowe 50cc -150cc

  Na tej stronie prezentujemy samoloty rc w klasie gigant o rozpiętości powyżej 2,1m. To duże modele rc i wymagają napędu na silnik benzynowy rc o pojemności powyżej 50cc. Są już również dostępne silniki elektryczne rc o tak dużej mocy. Duży samolot rc lata dużo lepiej i stabilniej niż mały model. Jest lepiej widoczny w locie, a dobrze ustawiony i wytrymowany duży samolot rc gigant , daje pilotowi wiele satysfakcji i możliwości rozwoju. Zapraszam do obejrzenia moich relacji z budowy modeli rc w dziele

   

 • Samoloty elektryczne rc

  Samoloty rc elektryczne

  Samoloty elektryczne zdalnie sterowane rc

  Na tej stronie przedstawiamy modele samolotów rc o różnej wielkości i konstrukcji, napędzane przez silniki elektryczne rc. To obecnie najpopularniejszy rodzaj napędu latających płatowców i multicopterów. Jednostkami napędowymi są popularne silniki bezszczotkowe o wysokiej wydajności i sprawności. Źródłem zasilania dronów są nowczesne pakiety napędowe Lipol, z akumulatorów litowo - polimerowych.

   

  Modele z takim napędem są polecane dla początkujących modelarzy, szczególnie ze względu na prostą obsługę.  

   


 • Szybowce rc

  Szybowce rc

  Szybowce rc oraz elektroszybowce
 • Samolot rc Aircombat ESA

  Samoloty rc Aircombat ESA

  Samoloty rc Aircombat ESA przeznaczone do walk powietrznych lub rekrecyjnego latania (Electric Simply Aircombat).W powietrzu wyglądają niezwykle realistycznie. Seria modeli ESA to jednostki zbudowane głównie z EPP, gdzie przy masie ok 300 g są naprawdę mało urazowe i bardzo proste w budowie.
 • Części do modeli samolotów rc firmy Gold Wing - Axar

  Części do modeli GW/AXAR

  Części do modeli samolotów rc firmy Gold Wing - Axar
 • Części do modeli Pilot-rc

  Części do modeli samolotów Pilot rc


Samoloty rc, zwane też samoloty zdalnie sterowane, to specjaność sklepu modelarskiego F3M.