Dron z kamerą do właściwie wielofunkcyjny aparat fotograficzny, który może nam zrobić świetne zdjęcia z naszej wycieczki. Nawet spacer do pobliskiego parku, lub jazda na rowerze mogą być uwiecznione na karcie pamięci naszego drona. Nowoczesne funkcje automatycznego filmowania są znacznie ciekawsze niż możliwości naszego smartfona. Przecież telefony nie latają, a jeśli już, to tylko raz. Obejrzyj nasze modele, a również dron z kamerą 4K i wybierz coś dla siebie, lub na prezent. Zdjęcia z powietrza będą bezcenne.  

DJI Mavic fly more combo mini dron pocket zestaw

DJI Mavic fly more combo mini dron pocket zestaw

DJI Mavic fly more combo mini dron pocket zestaw

DJI Mavic mini dron składany idealny na wycieczki i filmowanie

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka:

Cena: 2 249,00 zł
szt.

DJI Mavic mini dron składany pocket na wycieczkę

DJI Mavic mini dron składany pocket na wycieczkę

DJI Mavic mini dron składany pocket na wycieczkę

  • DJI Mavic mini dron składany na wycieczki
  • Czas lotu do 30 min.
  • Kamera 2,7K
  • Zasięg do 2 km
  • Waga 249g
  • Mobilny i z GPS
  • Funkcje automatycznego filmowania

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 1 799,00 zł
szt.

DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard

DJI Phantom 3 Standard to quadrocopter, który daje możliwość nagrania z powietrza obrazu jakości ultra hd. Taką jakość uzyskujemy dzięki kamerze pracującej z rozdzielczością 2,7K Ultra HD. 12 MPx kamera z 3-osiowym stabilizatorem nazywanym "Gimbal", umożliwia filmowanie i robienie zdjęć bardzo wysokiej jakości! Dron Phantom jest polecany zarówno do profesjonalistów oczekujących wysokiej jakości zdjęć z powietrza oraz dla początkujących.

Głównymi atutami są: długi czas lotu - do 25min. zasięg do 1km oraz podgląd na żywo FPV na smartfona lub tablet.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 2 199,00 zł

Drony z kamerą, czyli niezapomniane filmy i zdjęcia z powietrza 

Dron z kamerą to dziś najpopularniejszy latający model zdalnie sterowany rc. Quadrocoptery z kamerą HD i możliwością nagrywania z powietrza, są dziś jednym z najchętniej kupowanych na prezent gadżetów elektronicznych. Tanie drony z kamerą HD Syma seria X5 są najchętniej wybierane na początek przygody filmowania z powietrza. Popularność jaką zdobył w ostatnich latach latający dron z kamerą HD, zawdzięcza głównie innowacyjnej technologii oraz łatwości pilotowania i obsługi kamery.

Jak działa dron z kamerą na żywo

Zwykle uruchamia się tą funkcję zdalnie z nadajnika sterującego. Tak samo można wykonać zdjęcie, lub serię zdjęć. Zapis obrazu filmowego lub zdjęć następuje na karcie SD, którą zwykle zawiera dron z kamerą. Są też modele posiadające funkcję zapisu obrazu na smartfonie bezpośrednio przekazywanego z kamery posiadającej nadajnik w paśmie WiFi. Drony z kamerą zwykle przekazują obraz na żywo nazywany jest FPV (first person view), a sterujący dronem ma wrażenie jakby był na pokładzie, w kabinie drona jako pilot tego obiektu latającego. Klienci znaleźli tą stronę wpisując w wyszukiwarkę hasło dron z kamerą 4K.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl